Masaże i rytuały

Masaż relaksacyjny

Fizjoterapeuta wykonuje masaż całego ciała, zarazem skupia się na partiach, gdzie mięśnie są pospinane. Do tego celu terapeuta wykorzystuje całą dłoń, kciuki lub kostki dłoni. Jest to zabieg całkowicie odprężający. Dodatkowo przyspiesza przemianę materii i poprawia krążenie obwodowe.  
czas: 60 min cena: 129 zł

Masaż rehabilitacyjny / leczniczy

Masaż polegający na wykorzystywaniu dotyku w celu wywołania uczucia odprężenia i dobrego samopoczucia. Istnieje wiele technik tego masażu, wszystkie jednak polegają na stosowaniu systematycznych ruchów nacierania, głaskania, uciskania, ugniatania lub mocnego oklepywania skóry, mięśni lub stawów.
czas: 60 min cena: 129 zł

Masaż limfatyczny

Masaż a właściwie drenaż limfatyczny jest jednym z działań fizjoterapeutycznych. Za pomocą rąk terapeuty usprawniane jest krążenie limfy. Tym sposobem zapobiega się chorobom wynikającym z obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych i chłonnych. Tempo masażu jest bardzo wolne (ok. 10-15 ruchów na minutę), a wykorzystywane techniki wykonywane są płynnie i delikatnie. Zabiegi mogą odbywać się nawet do kilku razy dziennie.
czas: 60 min cena: 129 zł

Masaż antycellulitowy

Masaż antycellulitowy jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się cellulitu. Masaż ten polega na uciskaniu umięśnionych części ciała na tyle mocno i rytmicznie, aby poprawić ukrwienie podskórnej warstwy tłuszczowej, pobudzić pracę układu limfatycznego oraz zwiększyć jędrność skóry. Dynamiczne ruchy mają działanie modelujące, czyli rozbijające nieprawidłowo rozmieszczone tkankę tłuszczową, którą nazywamy cellulitem. Masaż antycellulitowy ma również działania prozdrowotne, bo wspomaga usuwanie toksyn i innych zalegających pod skórą produktów przemiany materii.
czas: 60 min cena: 129 zł

Masaż sportowy

Masaż sportowy bazuje na technikach masażu klasycznego. Masaż rozpoczyna się od rozgrzania mięśni poprzez rozcieranie, głaskanie, ugniatanie i oklepywanie ciała. Zabiegi te należy wykonywać dość energicznie i wkładając w to więcej siły niż w przypadku tradycyjnego masażu.
czas: 60 min cena: 159 zł

Masaż powięziowy

Masaż powięzi opiera się na koncepcji połączenia różnych struktur ciała, powięzi i mięśni w układy zwane taśmami mięśniowymi. Wspomniane tkanki ulegają jednak często przeciążeniom i sklejają się ze sobą, ograniczając ruchomość i prowokując stany zapalne. Masaż mięśniowo-powięziowy ma na celu rozerwanie złączonych powięzi i mięśni, a zarazem przywrócenie mobilności oraz elastyczności chorym tkankom.
czas: 60 min cena: 179 zł

Peeling całego ciała

Peeling ma na celu oczyszczenie, dotlenienie i odżywienie skóry. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. W efekcie skóra jest rozświetlona, odświeżona, wygładzona, ujędrniona i nawilżona. Zabieg sprzyja wchłanianiu substancji aktywnych z kosmetyków. Zalecamy w połączeniu z masażem.
czas: 45 min cena: 79 zł

Rytuały relaksacyjne na ciało

Rytuały zaczynają się delikatnie złuszczającym peelingiem. Peeling doskonale oczyszcza, dotlenia i odżywia skórę. Eliminuje zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka.

Następnie masażysta wykonuje masaż relaksacyjny całego ciała, który po oczyszczającym zabiegu powoduje błogi stan odprężenia.

Całość zwieńczona jest nałożeniem organicznej maski na całe ciało, która zapewnia głębokie nawilżenie dla skóry. Maska wmasowywana jest w całe ciało, a jej gruba warstwa znajduje się na skórze od 10 do 20 min. Przez co zawarte w niej składniki, przenikają w głębsze warstwy skóry, głęboko ją odżywiając i nawilżając. Co sprawia, że skóra staje się gładka, elastyczna i aksamitna w dotyku.

Proponujemy trzy rytuały:
Rytuał Manoi de Tahiti
Rytuał Cytrusowy
Rytuał Cedrowy dla mężczyzn

czas: 150 min cena: 199 zł